Хто працює на українську філію Volt?
Станом на зараз ми маємо перехідну команду, яка займається вибудуванням основи цього руху в Україні. Симбіоз досвідчених та енергійних фахівців з України та ЄС - задля кращого майбутнього!
![Volt parade in Amsterdam with flag](/img/containers/assets/illustrations-volt/67f59e4e-4506-4e98-82e8-6b3345f95a18_1_201_a.jpeg/1734e33452686eb6b3b6a5402a45f6b4.jpeg)
Станом на зараз ми маємо перехідну команду, яка займається вибудуванням основи цього руху в Україні. Симбіоз досвідчених та енергійних фахівців з України та ЄС - задля кращого майбутнього!