Хенк ван Донселаар / Henk van Donselaar

Маючи багатий досвід і сильну прихильність до розбудови та підтримки громад, 52-річний Хенк вирізняється своєю відданістю руху Volt, особливо в контексті повномасштабного вторгнення Росії на територію України. Свого часу він обіймав кілька ключових посад у Volt Gelderland (нідерландська провінція), зокрема керівника проєктів, керівника кампаній і заходів, демонструючи свою здатність ефективно реалізовувати великі ініціативи. Крім того, він працював менеджером кампанії політикині Санне ван дер Люгт.

Його робота також тісно пов'язана з українськими біженцями. Вже більш ніж два роки Хенк відіграє важливу роль в організації заходу Stand by Ukraine в Нідерландах, підкреслюючи свою відданість підтримці української справи.

Основною метою його зусиль є створення та зміцнення спільнот у всіх країнах, де працює Volt, з особливим акцентом на підтримці українських біженців. Створюючи потужну спільноту Volt Україна, Хенк прагне не лише забезпечити швидку підтримку та солідарність, але й забезпечити довгострокову взаємодію та допомогу.

Новини про Хенк ван Донселаар / Henk van Donselaar

Доєднатись до нашої команди