Артур Колдомасов / Artur Koldomasov

Є позаштатним співробітником Інституту глобального управління у Брюсселі. Він отримав ступінь бакалавра з міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій у Національному університеті "Острозька академія", а також ступінь магістра з журналістики та суспільних комунікацій у Люблінському католицькому університеті Іоанна Павла ІІ (Польща). Артур також вивчав міжнародні відносини під час обмінів у Варшавському університеті (Польща) та Державному університеті Гранд-Веллі (США) як фіналіст програми Global UGRAD.

Має великий досвід роботи старшим науковим співробітником аналітичного центру ADASTRA та аналітиком з дезінформації в "Детекторі медіа". Крім того, він пройшов шість стажувань, пов'язаних з дипломатією, міжнародною політикою, журналістикою та безпекою. Зокрема, стажувався в Палаті громад Канади, Постійному представництві Святого Престолу при міжнародних організаціях у Відні, Посольстві України в США та Міністерстві закордонних справ України. Він також має досвід політичного та дипломатичного консультування різних установ та організацій. Наразі Артур завершив два повноформатні проєкти - аналітичну записку "Зовнішня політика Сполучених Штатів щодо України: Проблеми та рішення" та книгу "Віденський дух: Ефективність міжнародних організацій в сучасні дні". В даний час він активно співпрацює з різними українськими та іноземними медіа та дослідницькими інституціями, такими як Центр трансатлантичного діалогу (Україна) та The Hill Times (Канада).

У Volt Україна з самого початку її діяльності - у 2022 Артур був керівником напрямків політики та комунікацій. Згодом того ж року він перейшов на загальноєвропейський рівень на роль співголови зв'язків з медіа, де пропрацював до 2023 року.

Новини про Артур Колдомасов / Artur Koldomasov

Доєднатись до нашої команди