![image:alt](/img/containers/assets/401794395_3048290221968162_6246758568626520702_n-%285%29.jpg/9145f50f8967913a57e33b79a1415e91.jpg)
Артур Колдомасов / Artur Koldomasov
Є позаштатним співробітником Інституту глобального управління у Брюсселі. Він отримав ступінь бакалавра з міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій у Національному університеті "Острозька академія", а також ступінь магістра з журналістики та суспільних комунікацій у Люблінському католицькому університеті Іоанна Павла ІІ (Польща). Артур також вивчав міжнародні відносини під час обмінів у Варшавському університеті (Польща) та Державному університеті Гранд-Веллі (США) як фіналіст програми Global UGRAD.
Має великий досвід роботи старшим науковим співробітником аналітичного центру ADASTRA та аналітиком з дезінформації в "Детекторі медіа". Крім того, він пройшов шість стажувань, пов'язаних з дипломатією, міжнародною політикою, журналістикою та безпекою. Зокрема, стажувався в Палаті громад Канади, Постійному представництві Святого Престолу при міжнародних організаціях у Відні, Посольстві України в США та Міністерстві закордонних справ України. Він також має досвід політичного та дипломатичного консультування різних установ та організацій. Наразі Артур завершив два повноформатні проєкти - аналітичну записку "Зовнішня політика Сполучених Штатів щодо України: Проблеми та рішення" та книгу "Віденський дух: Ефективність міжнародних організацій в сучасні дні". В даний час він активно співпрацює з різними українськими та іноземними медіа та дослідницькими інституціями, такими як Центр трансатлантичного діалогу (Україна) та The Hill Times (Канада).
У Volt Україна з самого початку її діяльності - у 2022 Артур був керівником напрямків політики та комунікацій. Згодом того ж року він перейшов на загальноєвропейський рівень на роль співголови зв'язків з медіа, де пропрацював до 2023 року.
Новини про Артур Колдомасов / Artur Koldomasov
![image:alt](/img/containers/assets/435153609_464975945991503_7290161408316177463_n.jpg/108da287b688186e6b6b4ddbaccfef43.jpg)
Артур Колдомасов зустрівся із командою польської філії руху
![image:alt](/img/containers/assets/425014892_3122226464574537_1845325774360611364_n.jpg/f36a17a244e57c24f4fa0db434f95078.jpg)