![image:alt](/img/containers/assets/profile-pic-erik.jpg/34244725415d8a899e1e48e9a05be5b0.jpg)
Ерік Койманс / Erik Kooijmans
Ерік народився в Індонезії, виріс у Нідерландах, іммігрував до Італії у віці 26 років і вважає себе громадянином світу з європейським серцем. Зараз Ерік на пенсії, він працює волонтером в різних ролях в русі Volt, як на місцевому, так і на національному (італійському) рівні, а також в загальноєвропейській команді підтримки Volt в Україні. Маючи ступінь магістра міжнародних відносин Університету Джона Гопкінса, Ерік з юних років стежить за східноєвропейською політикою і завжди був палким прихильником незалежності України.