Олена Чупринська / Olena Chuprynska

Фахівчиня з міжнародних відносин, магістрка трансатлантичних студій Ягеллонського університету (Польща) та бакалавр міжнародних економічних відносин Київського національного економічного університету (Україна).

Під час роботи помічницею депутата Керол Г'юз у парламенті Канади, Олена відточила свої навички у написанні промов та організації заходів, а також у сприянні комунікації між міністерствами. Вона також зробила значний внесок у різні проєкти, спрямовані на посилення взаємодії між Канадою та Україною.

Її зацікавленість у низці питань міжнародної політики привела її до волонтерства в таких організаціях, як Центр трансатлантичного діалогу, де вона надає глибокий аналіз відносин між Україною та ЄС. Крім того, вона має досвід роботи з іноземними військовими волонтерами, допомагаючи їм у підготовці українських військових.

Дослідницькі здібності Олени проявились в її ролі наукової співробітниці на факультеті міжнародних і політичних досліджень Ягеллонського університету, де вона брала участь у розробці досліджень та аналізі даних.

Маючи досвід аналітичної діяльності, вирішення проблем та ефективної комунікації, Олена готова зробити значний внесок у свої майбутні починання.

Олена долучилась до руху в 2024 році у ролі радниці з питань політики.

Новини про Олена Чупринська / Olena Chuprynska

Доєднатись до нашої команди